Dolnośląska Liga Darta

czwartek 11 luty 2016

Dolnośląska Liga Darta - Witamy

Serdecznie witamy wszystkich sympatyków darta. Na tej stronie znajdziecie informacje i ciekawostki związane z dartem oraz wyniki spotkań naszych rozgrywek ligowych i indywidualnych. Przy okazji zapraszamy również inne drużyny z Dolnego Śląska i nie tylko, do wzięcia udziału w naszej lidze darta.
A oto lista zgłoszonych na dzień dzisiejszy lokali organizujących Turnieje Indywidualne DLD Champion Cup 2015/16. Przypominamy, iż uczestnicy naszego Rankingu Indywidualnego 2015/16 mają możliwość wzięcia udziału w Turnieju eliminacyjnym, którego zwycięzcy (Panie m/ce 1 do 3 oraz Panowie m/ca 1 do 3) będą występowali w składzie naszej Drużyny Narodowej i reprezentowali Polskę na kolejnych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w czerwcu 2016 roku w miejscowośći Poreč w Chorwacji.
GŁOGÓW: Herbowa (wtorki, czwartki, soboty godz.19:00), Prywatka (środy godz.19:00), Reda (piątki, soboty godz.18:00), Max (soboty godz.19:00), JELENIA GÓRA: ---> Test LEGNICA:Arkadia--> LUBIN: ---> Enigma (wtorki, soboty godz.19:00), U Tadka (środy, piątki godz.19:00), Pod Pałkami (czwartki godz.19:00), Neptun (poniedziałki, piątki, soboty godz.19:00), Street Cafe (wtorki, piątki godz.19:00) POLKOWICE: ---> Bar u Janosika (poniedziałki, środy godz.19:00), Oaza (wtorki, czwartki, soboty godz.19:00), Alibi (piątki godz.18:00) WROCŁAW: --->Kominek (wtorki godz.19:00), Blue Caffe (każdego dnia godz.18:00), Orion (środy godz.19:00 i soboty godz.19:30), Warka (piątki godz.19:00), Drukarnia (czwartki, piątki godz 19:30), Spider (poniedziałki godz 19:30) CHOCIANÓW: --->Chata (soboty godz.18:00), Kebab (czwartki godz.18:00) ZGORZELEC:--> U Jolki (wtorki i piątki godz.19:00), Kalifornia (wtorki godz.19:00), Europa (piątki godz.20:00) ŚWIDNICA: --->Travis (?), Pod Kasztanem (czwartki godz.19:00), Highlander (środy godz.19:00) ZŁOTORYJA: --->Catharsis MILICZ: --->Port Zacisze (poniedziałki godz.19:00) JAKUBOWO LUBIŃSKIE: --->Dart Club (soboty, niedziele godz.15:00) CHOJNÓW --->DART CITY (piątki godz.19:00)
Zapraszamy w imieniu restauratorów do udziału w Turniejach Indywidualnych w sezonie 2015/16, oraz do zgłoszenia swoich dni turniejowych na adres: info[malpka]dart24.org

Nowy Sezon Ligowy DLD 2016 - terminarz

DLD black   Aktualne informacje: 

Terminarz

Kl.O

1. Kolejka           N. 14.02.16 godz.15:00  
CALVUS - LUZAKI
 
PRIVATE DART TEAM - PROGRES
 
MOTOLOTKI - BANICI
 

KONTKAT:

CALVUS

Dane kap. i lokalu

"U Tadka", Żurawia 37A, Lubin, tel.:531677280

  Kap.:Tadeusz Świetłowicz tel.531677280; z-ca: Krzysztof Krzesaj tel.726058920
                               
LUZAKI "                   ", ul., Lubin tel.:
  Kap.:Piotr Karpisz tel.697594664; z-ca:             tel.
                               
PROGRES "Prywatka", ul.Budowlanych 8, Głogów tel:
  Kap.:Tomasz Krzykała tel.783277177, z-ca Kania Łukasz tel.509262466
                               
BANICI "Reda" ul.Saturna 76, Głogów tel.605054404
  Kap.:Sebastian Pojasek tel.783932315; z-ca:Mariusz Nowicki tel.696237956
                               
PRIVATE DART TEAM "Prywatka", ul.Budowlanych 8, Głogów tel:
  Kap:Kasprzyszak Grzegorz tel.506103835; z-ca Łuczak Maciej tel.721020033
                               
MOTOLOTKI "Karczma Pod Pałkami" ul.Parkowa 7, Lubin tel.604568240
 

Kap.:Marek Kazusek tel.605612324; z-ca Piotr Cichowicz tel.669079082

 

kl.A

1. Kolejka    N. 14.02.16 godz.15:00  
Były Sobie Zbóje - HERBOWA 2  
VICTORIA - WALI MNIE TO
 
DREAM TEAM - TOPOLANKA 1
 
Były Sobie Zbóje "Bar u Janosika", ul.Hubala 18, Polkowice tel.519859447
  Kap.Stanisław Suchodolski tel.517344631; z-ca:tel.721921529
                               
HERBOWA 2 "Bar Herbowa" ul.Jagiellońska 25a, Głogów tel.607654951
  Kap.:Jolanta Kantowicz tel.694273062; z-ca Sławek Żmuda tel.607654951
                               
WALI MNIE TO "Enigma", ul.Kisielewskiego 27, Lubin tel.:511228938
  Kap.:Sebastian Mazurek tel.603819198; z-ca Andrzej Piwowarczyk tel.664481181
                               
TOPOLANKA 1 "Topolowa" ul.Topolowa 46a, Lubin, tel.509624551
  Kap.:Marek Korbel: tel.697517463; z-ca Bielin Karolina tel.695973478, 663059784
                               
VICTORIA "Bar ENIGMA" ul.KISIELEWSKIEGO 27 - LUBIN tel.535477656
  Kap.Kajetanowicz Tomasz tel.502546975, z-ca Parchimowicz Bartosz tel.601144466
                               
DREAM TEAM "Chata", ul. Kolejowa 54, Chocianów, tel.:691598360
  Kap.:Łobodziec Wojciech tel:505136917; z-ca Krówka Tomasz tel.667741798

Prosimy o skontaktowanie się z drużyną przeciwną w celu potwierdzenia terminu niedzielnego meczu. W przypadku niezgodność jakiś danych, nr. tel i tym podobnych - kontakt: dart24@op.pl

Okręg wrocławski ---> czekamy na potwierdzenia udziału w rozgrywkach ligowych od drużyn, które tego jeszcze nie uczyniły

Nowy Sezon Ligowy DLD 2016

DLD black   Aktualne informacje:
---> Nowy Sezon Ligowy DLD 2016 ----zgł. do 31.1.2016 <---

Na stronie ligadarta.net przyjmujemy zgłoszenia drużyn do sezonu ligowego DLD 2016 i na tej stronie również należy zgłaszać wszelakie zmiany personalne w swojej drużynie, oto link: kliknij tutaj!!!        Przypominamy!!! oto bezpośredni adres do Zgłoszenia Drużyny do nowego sezonu ligowego: http://www.ligadarta.net/zgloszenie_druzyny
Prosimy o jak najszybysze potwierdzenie udziału w rozgrywkach, abyśmy mogli ustalić podział drużyn w poszczególnych klasach, najpóźniej do 31.1.2016. Niezgłoszenie zespołu w tym terminie traktowane będzie jak rezygnacja teamu z rozgrywek w tym sezonie.

BARAŻE!!! Termin rozegrania do 31.1.2016 / Były Sobie Zbóje - Progres (Awans-Utrzymanie w kl.O) /

Klasy: Okręgowa oraz klasa A rozpoczynają nowy sezon ligowy DLD 2016 w niedzielę 14.2.2016.
Klasy B oraz C rozpoczną rozgrywki tydzień lub dwa później.

Turniej Finałowy DLD + 2. Turniej Krajowy PUD - rozpiska!

DLD black    Zapraszamy na:    TopicsPUD


--->  Turniej Finałowy DLD sezonu ligowego 2015/16  oraz  2. Turniej Krajowy PUD, ------> czyli kolejne eliminacje o wyjazd na Mistrzostwa Europy EDU 2016 / CHORWACJA Poreč.

Termin: 5.2 do 7.2.2016
Zawody odbędą się w
---> LEGNICY "Hotel & Restaurant Arkadia", ul.Gliwicka 6  <---

Poniżej przedstawiamy rozpiskę zawodów.
Turniej Finałowy DLD + Krajowy PUD -----> Rozpiska

oto link do strony hotelu:
http://www.hotel-arkadia.pl/pl/kontakt.html

Zgłoszenie swojego udziału w turniejach można przesłać pisemnie na adres: "info(mala)dart24.org"

Zgłoszonych jest już pod 60 zawodników z zagranicy, naszych graczy prosimy również o potwierdzenie swojego udziału w turniejach.


ZAPRASZAMY!!!

Mistrzostwa Europy EDU 2016 - Chorwacja

1. Turniej Krajowy PUD - wyniki

WYNIKI 1. Turnieju Kwalifikacyjnego PUD o wyjazd na Mistrzostwa Europy EDU 2016 / CHORWACJA Poreč.

Zdjęcie użytkownika Polska Unia Darta.

Na zdjęciu zwycięzcy 1. Turnieju Krajowego Polskiej Unii Darta PUD:

Panie --->  1. Kasprzak, Karolina (Kwielice) 2. Rafalska, Barbara (Polkowice) 3. Tomaszewska, Małgorzata (Lubin)

Panowie ---> 1. Łuczak, Maciej (Głogów) 2. Solecki, Tomasz (Skwierzyna) 3. Kasprzak, Paweł (Kwielice)

The Road to Croatia 2016, czyli 1. Turniej Krajowy PUD - pełne WYNIKI w czytaj więcej:


PUD Turniej Krajowy - Panie

M-ce Nazwisko Miejscowość
1. Kasprzak, Karolina Kwielice
2. Rafalska, Barbara Polkowice
3. Tomaszewska, Małgorzata Lubin
4. Szmalenberg, Anna Lubin
5. Kubańska, Małgorzata Wrocław
5. Lech, Nina Wrocław
7. Pacierpnik, Małgorzata Wrocław
7. Rondomańska Stefania Wrocław
9. Finer, Marlena Lubin
9. Kosińska, Iwona Jakubowo Lubińskie
9. Marciniak, Beata Lubin
9. Opałacz, Zofia Polkowice
13. Górska, Ewa Lubin
13. Krzyżak, Joanna Głogów
13. Struk, Ewa Polkowice
13. Topolnicka, Magdalena Wrocław
17. Finer, Marcelina Lubin
17. Janowska, Sylwia Polkowice

PUD Turniej Krajowy - Panowie

M-ce Nazwisko Miejscowość
1. Łuczak, Maciej Głogów
2. Solecki, Tomasz Skwierzyna
3. Kasprzak, Paweł Kwielice
4. Bamburowicz, Krzysztof Lubin
5. Cieślak, Sławomir Głogów
5. Finer, Adam Lubin
7. Karpisz, Piotr Lubin
7. Łuczak, Sebastian Pabianice
9. Ahkian, Chow Słubice
9. Dębski, Dariusz Łódź
9. Krzesaj, Krzysztof Lubin
9. Łechtański, Paweł Polkowice
13. Dobrowolski, Paweł Wrocław
13. Grundmann, Grzegorz Zgorzelec
13. Kajetanowicz, Tomasz Lubin
13. Kasprzyszak, Grzegorz Głogów
17. Grański, Artur Lubin
17. Iwasiów, Andrzej Lubin
17. Matczak, Roman Wrocław
17. Nastula, Artur Lubin
17. Opałacz, Piotr Polkowice
17. Prałat, Radosław Polkowice
17. Skóra, Mariusz Wrocław
17. Wójcik, Marcin Wrocław
25. Kasiński, Zdzisław Wysoka
25. Kazusek, Marek Lubin
25. Marciniak, Andrzej Lubin
25. Paul, Mariusz Lubniewice
25. Sawicki, Paweł Przemków
25. Wójcik, Krzysztof Zgorzelec
25. Zimocha, Sylwester Lubin
25. Ławicki, Marek Zgorzelec
33. Boroń, Maciej Polkowice
33. Ciszewski, Robert Jelenia Góra
33. Góral, Marcin Wrocław
33. Kajetanowicz, Bartłomiej Lubin
33. Karpiński, Piotr Wrocław
33. Krzyżak, Wiesław Głogów
33. Kubera, Kamil Wrocław
33. Kądzioła, Adrian Chocianów
33. Motak, Paweł Wrocław
33. Parchimowicz, Bartosz Lubin
33. Sitarski, Jarosław Wrocław
33. Szymkowiak, Marcin Wrocław
33. Tomczak, Jarosław Łódź
33. Urbański, Jan Głogów

wyniki Turniejów dodatkowych:

Turniej Okręgowy - Women

M-ce Nazwisko Miejscowość
1. Kasprzak, Karolina Kwielice
2. Rafalska, Barbara Polkowice
3. Pacierpnik, Małgorzata Wrocław
4. Szmalenberg, Anna Lubin
5. Finer, Marcelina Lubin
5. Struk, Ewa Polkowice
7. Kubańska, Małgorzata Wrocław
7. Lech, Nina Wrocław
9. Górska, Ewa Lubin
9. Marciniak, Beata Lubin
9. Parchimowicz, Daria Lubin
9. Topolnicka, Magdalena Wrocław
13. Finer, Marlena Lubin
13. Janowska, Sylwia Polkowice
13. Rondomańska-Skóra, Stefania Wrocław
13. Tomaszewska, Małgorzata Lubin
17. Kosińska, Iwona Jakubowo Lubińskie
17. Krzyżak, Joanna Głogów
17. Opałacz, Zofia Polkowice

Turniej Okręgowy - Men

M-ce Nazwisko Miejscowość
1. Cieślak, Sławomir Głogów
2. Kasprzak, Paweł Kwielice
3. Matczak, Roman Wrocław
4. Kasprzyszak, Grzegorz Głogów
5. Solecki, Tomasz Skwierzyna
5. Łuczak, Sebastian Pabianice
7. Finer, Adam Lubin
7. Kazusek, Marek Lubin
9. Iwasiów, Andrzej Lubin
9. Góral, Marcin Wrocław
9. Prałat, Radosław Polkowice
9. Łuczak, Maciej Głogów
13. Dobrowolski, Paweł Wrocław
13. Grundmann, Grzegorz Zgorzelec
13. Opałacz, Piotr Polkowice
13. Pżeg, Arkadiusz Zgorzelec
17. Ciszewski, Robert Jelenia Góra
17. Kasiński, Zdzisław Wysoka
17. Nastula, Artur Lubin
17. Parchimowicz, Bartosz Lubin
17. Skóra, Mariusz Wrocław
17. Tomczak, Jarosław Łódź
17. Urbański, Jan Głogów
17. Łechtański, Paweł Polkowice
25. Ahkian, Chow Słubice
25. Karpiński, Piotr Wrocław
25. Krzyżak, Wiesław Głogów
25. Sitarski, Jarosław Wrocław
25. Szymkowiak, Marcin Wrocław
25. Wójcik, Krzysztof Zgorzelec
25. Zimocha, Sylwester Lubin
25. Ławicki, Marek Zgorzelec
33. Bujak, Michał Wrocław
33. Dębski, Dariusz Łódź
33. Kajetanowicz, Bartłomiej Lubin
33. Kajetanowicz, Tomasz Lubin
33. Kubera, Kamil Wrocław
33. Kądzioła, Adrian Chocianów
33. Motak, Paweł Wrocław
33. Sawicki, Paweł Przemków
33. Wójcik, Marcin Wrocław

High Score

M-ce Nazwisko Miejscowość
1. Kazusek, Marek Lubin
2. Prałat, Radosław Polkowice
3. Matczak, Roman Wrocław
4. Krzesaj, Krzysztof Lubin
5. Grański, Artur Lubin
5. Wójcik, Krzysztof Zgorzelec
7. Kasiński, Zdzisław Wysoka
7. Kasprzyszak, Grzegorz Głogów
9. Grundmann, Grzegorz Zgorzelec
9. Sitarski, Jarosław Wrocław
9. Tomczak, Jarosław Łódź
9. Wójcik, Marcin Wrocław
13. Parchimowicz, Bartosz Lubin
13. Szymkowiak, Marcin Wrocław
13. Urbański, Jan Głogów
13. Zimocha, Sylwester Lubin
17. Góral, Marcin Wrocław
17. Iwasiów, Andrzej Lubin
17. Krzyżak, Wiesław Głogów
17. Kubera, Kamil Wrocław
17. Musialski, Tomasz Wrocław
17. Nastula, Artur Lubin
17. Sawicki, Paweł Przemków
17. Ławicki, Marek Zgorzelec
25. Bujak, Michał Wrocław
25. Ciszewski, Robert Jelenia Góra
25. Kajetanowicz, Bartłomiej Lubin
25. Karpiński, Piotr Wrocław
25. Kuczyńska, Iwona Lubin
25. Motak, Paweł Wrocław
25. Skóra, Mariusz Wrocław
25. Topolnicka, Magdalena Wrocław
33. Kosińska, Iwona Jakubowo Lubińskie
33. Kądzioła, Adrian Chocianów

Shanghai

M-ce Nazwisko Miejscowość
1. Nastula, Artur Lubin
2. Wójcik, Marcin Wrocław
3. Szymkowiak, Marcin Wrocław
4. Bujak, Michał Wrocław
5. Dobrowolski, Paweł Wrocław
5. Motak, Paweł Wrocław
7. Kazusek, Marek Lubin
7. Sitarski, Jarosław Wrocław
9. Ciszewski, Robert Jelenia Góra
9. Kubańska, Małgorzata Wrocław
9. Kubera, Kamil Wrocław

Kolejny Turniej Krajowy już 6.2.2015
Zapraszamy!!!

 

Teraz online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Nowi użytkownicy

  • Smerfetka
  • qejutu
  • dartfan
  • giesa
  • admin

Szukaj