Poniżej przedstawiamy najlepszą 10 zawodników w zakończonych już Rankingach Indywidualnych DLD. Nieco historii i wspomnień, zapraszamy do lektury!
Puchar 2014/15 - DLD Panie | Puchar 2014/15 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Pacierpnik Małgorzata | POLDS0555 | Młode Wilki | Wrocław | 12 304,30 | 1 | Kazusek Marek | POLDS0799 | Motolotki | Lubin | 16 652,76 | |
2 | Lech Nina | POLDS0580 | Młode Wilki | Wrocław | 10 818,35 | 2 | Motylewski Leszek | POLDS0809 | Old Boys | Wrocław | 15 887,58 | |
3 | Hudzik Barbara | POLDS0692 | Lucky | Lubin | 10 203,04 | 3 | Gawłowicz Mariusz | POLDS0882 | Dedra | Wrocław | 15 267,55 | |
4 | Kalenkiewicz Anna | POLDS0343 | Dedra | Wrocław | 7 440,04 | 4 | Matczak Roman | POLDS0856 | Dedra | Wrocław | 13 047,37 | |
5 | Marciniak Beata | POLDS0561 | Neptuny | Lubin | 6 983,41 | 5 | Cylny Wojciech | POLDS0765 | Dedra | Wrocław | 12 527,07 | |
6 | Rafalska Barbara | POLDS0276 | Polkowice | 6 845,31 | 6 | Finer Adam | POLDS0686 | Luzaki | Lubin | 12 386,57 | ||
7 | Górska Ewa | POLDS0239 | Victoria | Lubin | 5 776,75 | 7 | Zagozda Krzysztof | POLDS0565 | Neptuny | Lubin | 11 772,62 | |
8 | Tomaszewska Małgorzata | POLDS0062 | Calvus | Lubin | 5 657,97 | 8 | Liszka Mariusz | POLDS0677 | Młode Wilki | Wrocław | 11 488,95 | |
9 | Rondomańska-Skóra Stefania | POLDS0757 | Piękne i Bestie | Wrocław | 5 563,44 | 9 | Łomża Jarosław | POLDS0591 | Old Boys | Wrocław | 11 257,87 | |
10 | Kubańska Małgorzata | POLDS0854 | Walusiowe Girls | Wrocław | 5 383,10 | 10 | Kajetanowicz Tomasz | POLDS0581 | Wali Mnie To | Lubin | 10 597,84 | |
Puchar 2013/14 - DLD Panie | Puchar 2013/14 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Rafalska Barbara | POLDS0276 | Zawsze Cosik | Polkowice | 8 434,75 | 1 | Motylewski Leszek | POLDS0809 | Old Boys Blue | Wrocław | 14 461,28 | |
2 | Kalenkiewicz Anna | POLDS0343 | Dedra | Wrocław | 6 763,54 | 2 | Gawłowicz Mariusz | POLDS0882 | Dedra | Wrocław | 13 538,81 | |
3 | Kubańska Małgorzata | POLDS0854 | Dedra | Wrocław | 6 649,69 | 3 | Matczak Roman | POLDS0856 | Dedra | Wrocław | 10 884,40 | |
4 | Krzyżak Joanna | POLDS0101 | Głogów | 5 114,00 | 4 | Kazusek Marek | POLDS0799 | Motolotki | Lubin | 8 795,35 | ||
5 | Tomaszewska Małgorzata | POLDS0062 | Święci | Lubin | 4 899,53 | 5 | Płonka Łukasz | POLDS0268 | Szorty | Wrocław | 8 605,93 | |
6 | Szmalenberg Anna | POLDS0688 | Luzaki | Lubin | 4 635,95 | 6 | Finer Adam | POLDS0686 | Luzaki | Lubin | 8 516,58 | |
7 | Opałacz Zofia | POLDS0241 | Mało Nie Możemy | Polkowice | 4 364,16 | 7 | Gnojski Jarosław | POLDS0228 | Luzaki | Lubin | 7 781,46 | |
8 | Myszyńska Beata | POLDS0242 | Motolotki | Lubin | 4 176,09 | 8 | Łomża Jarosław | 5170 | Old Boys Blue | Wrocław | 7 366,70 | |
9 | Suchodolska Ewa | POLDS0057 | Mało Nie Możemy | Polkowice | 4 066,41 | 9 | Michalak Piotr | POLDS0865 | Ślepe Słonie | Wrocław | 7 263,21 | |
10 | Lech Nina | 5233 | Wrocław | 4 028,45 | 10 | Zimocha Sylwester | POLDS0280 | Motolotki | Lubin | 6 939,48 | ||
Puchar 2012/13 - DLD Panie | Puchar 2012/13 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Krzyżak Joanna | 1101 | Herbowa 2 | Głogów | 9 804,15 | 1 | Woźnica Ireneusz | 1404 | Herbowa 2 | Głogów | 13 743,76 | |
2 | Rafalska Barbara | 1276 | Zawsze Cosik | Polkowice | 8 273,73 | 2 | Krzyżak Wiesław | 1281 | Herbowa | Głogów | 12 847,05 | |
3 | Opałacz Zofia | 1241 | BBC | Polkowice | 6 220,47 | 3 | Downar Andrzej | 4130 | Baku Baku Team | Zgorzelec | 8 534,80 | |
4 | Anioł Sandra | 1391 | Herbowa | Głogów | 5 238,99 | 4 | Biedka Grzegorz | 1045 | Meta | Wrocław | 7 946,10 | |
5 | Suchodolska Ewa | 1057 | Polkowice | 4 777,25 | 5 | Finer Adam | 1686 | Luzaki | Lubin | 7 577,35 | ||
6 | Struk Ewa | 1461 | Zawsze Cosik | Polkowice | 4 658,93 | 6 | Suchodolski Stanisław | 1082 | Celtica | Polkowice | 7 329,29 | |
7 | Tomaszewska Małgorzata | 1062 | Święci | Lubin | 4 416,57 | 7 | Motylewski Leszek | POLDS0809 | Old Boys Blue | Wrocław | 6 953,02 | |
8 | Szmalenberg Anna | 1688 | Luzaki | Lubin | 4 362,66 | 8 | Kasprzyszak Grzegorz | 1038 | Herbowa | Głogów | 6 935,71 | |
9 | Lubak Patrycja | 1191 | Zawsze Cosik | Polkowice | 4 269,74 | 9 | Opałacz Piotr | 1278 | BBC | Polkowice | 6 617,37 | |
10 | Górska Ewa | 1239 | Bad Girls | Lubin | 4 137,32 | 10 | Żmuda Sławomir | 1058 | Herbowa 2 | Głogów | 6 615,44 | |
Puchar 2011/12 - DLD Panie | Puchar 2011/12 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Struk Ewa | 1461 | Zawsze Cosik | Polkowice | 8 659,27 | 1 | Biedka Grzegorz | 1045 | Meta | Wrocław | 13 731,61 | |
2 | Smolińska Barbara | 5551 | Meta | Wrocław | 8 342,25 | 2 | Woźnica Ireneusz | 1404 | Herbowa 2 | Głogów | 12 816,56 | |
3 | Krzyżak Joanna | 1101 | Herbowa 2 | Głogów | 8 102,64 | 3 | Jakubiak Grzegorz | 1204 | Max Karkonosze | Jelenia Góra | 11 425,04 | |
4 | Rafalska Barbara | 1276 | Zawsze Cosik | Polkowice | 8 028,42 | 4 | Woźnica Przemysław | 1061 | Herbowa 2 | Głogów | 8 533,76 | |
5 | Matuszewska Marta | 4100 | PIU-Meno | Zgorzelec | 6 246,13 | 5 | Policki Dariusz | 1137 | EJC | Wrocław | 8 169,89 | |
6 | Żurawicka Monika | 1689 | Luzaki | Lubin | 6 243,58 | 6 | Krzyżak Wiesław | 1281 | Herbowa | Głogów | 8 053,08 | |
7 | Lubak Patrycja | 1191 | Zawsze Cosik | Polkowice | 5 748,35 | 7 | Baczmański Wadim | 1551 | Come On | Legnica | 7 556,17 | |
8 | Szmalenberg Anna | 1688 | Luzaki | Lubin | 5 498,57 | 8 | Urbański Tomasz | 1665 | Hetmani | Świdnica | 7 076,06 | |
9 | Jakubiak Dorota | 1473 | Jelenia Góra | 4 375,32 | 9 | Klecha Dawid | 1138 | EJC | Wrocław | 7 008,83 | ||
10 | Górska Ewa | 1239 | Victoria | Lubin | 4 244,07 | 10 | Kędra Piotr | 1209 | Szorty | Wrocław | 6 993,07 | |
Puchar 2010/11 - DLD Panie | Puchar 2010/11 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Struk Ewa | 1461 | Ultimatum | Polkowice | 12 100,57 | 1 | Woźnica Ireneusz | 1404 | Herbowa | Głogów | 14 369,48 | |
2 | Krzyżak Joanna | 1101 | Herbowa 2 | Głogów | 10 243,16 | 2 | Jakubiak Grzegorz | 1204 | Max Karkonosze | Jelenia Góra | 13 558,74 | |
3 | Lubak Patrycja | 7029 | Polkowice | 7 803,62 | 3 | Dudek Arkadiusz | 1570 | Hetmani | Świdnica | 12 883,06 | ||
4 | Kicaj Maryla | 1431 | Millenium | Polkowice | 7 033,22 | 4 | Żyłka Adrian | 1525 | Hetmani | Świdnica | 12 720,57 | |
5 | Tomaszewska Małgorzata | 1062 | Święci | Lubin | 5 714,01 | 5 | Barć Szymon | 1500 | Legioniści | Świdnica | 12 176,34 | |
6 | Pomykacz Magdalena | 1109 | Fortuna | Przemków | 5 650,45 | 6 | Kijanowski Krzysztof | 1664 | Legioniści | Świdnica | 11 186,38 | |
7 | Klemenska Magdalena | 5796 | Polkowice | 5 474,35 | 7 | Foterek Rafał | 1326 | Planeta | Głogów | 9 919,79 | ||
8 | Seretna Wiesława | 1172 | Rzędzian | Lubin | 5 276,95 | 8 | Szlęzak Robert | 1040 | Celtica | Polkowice | 9 445,36 | |
9 | Tragarz Daria | 1651 | Stonki | Świdnica | 5 166,40 | 9 | Lisowski Sławomir | 1506 | Legioniści | Świdnica | 9 415,89 | |
10 | Bendzińska Beata | 1181 | Reda | Głogów | 5 013,71 | 10 | Policki Dariusz | 7027 | Wrocław | 9 266,32 | ||
Puchar 2009/10 - DLD Panie | Puchar 2009/10 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Sabat Małgorzata | 1490 | ZdajeMISIE | Głogów | 8 421,79 | 1 | Gajos Sebastian | 1033 | Niegracze | Wrocław | 11 251,93 | |
2 | Kicaj Maryla | 1431 | Millenium | Polkowice | 7 807,73 | 2 | Szetela Maciej | 1131 | Promil Time | Wrocław | 11 061,41 | |
3 | Tomaszewska Małgorzata | 1062 | Święci | Lubin | 6 732,83 | 3 | Szlęzak Robert | 1040 | Celtica | Polkowice | 10 718,13 | |
4 | Struk Ewa | 1461 | Ultimatum | Polkowice | 6 509,71 | 4 | Niekrasz Arkadiusz | 1016 | Niegracze | Wrocław | 9 571,89 | |
5 | Myszyńska Beata | 1242 | Rzędzian | Lubin | 5 313,43 | 5 | Antoniak Piotr | 5694 | Legioniści | Świdnica | 9 253,43 | |
6 | Kalinowska Justyna | 1275 | Wiewióry | Wrocław | 4 923,43 | 6 | Bujak Piotr | 1503 | Legioniści | Świdnica | 8 769,29 | |
7 | Seretna Wiesława | 1172 | Rzędzian | Lubin | 4 529,46 | 7 | Lisowski Sławomir | 1506 | Legioniści | Świdnica | 8 687,53 | |
8 | Ratuszna Iwona | 1350 | Reda | Głogów | 4 088,78 | 8 | Jakubiak Grzegorz | 1204 | Max Karkonosze | Jelenia Góra | 8 565,56 | |
9 | Grzesik Aleksandra | 1113 | Nie Wiem | Głogów | 4 016,49 | 9 | Berlicki Aleksander | 1380 | Extra Dart Team | Legnica | 8 267,16 | |
10 | Matyjas Iwona | 1252 | ZdajeMISIE | Głogów | 3 835,50 | 10 | Nastula Tomasz | 1141 | Święci | Lubin | 8 224,17 | |
Puchar 2008/09 - DLD Panie | Puchar 2008/09 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Piątczak Justyna | 1108 | Orły | Polkowice | 7 100,83 | 1 | Nastula Artur | 1078 | Święci | Lubin | 10 426,06 | |
2 | Kicaj Maryla | 1431 | Millenium | Polkowice | 6 881,28 | 2 | Piątczak Daniel | 1003 | Zbójnicy | Polkowice | 9 824,70 | |
3 | Seretna Wiesława | 1172 | Rzędzian | Lubin | 6 761,21 | 3 | Suchodolski Stanisław | 1082 | Orły | Polkowice | 9 764,33 | |
4 | Matyjas Iwona | 1252 | Śpiochy | Głogów | 5 757,56 | 4 | Szlęzak Robert | 1040 | Celtica | Polkowice | 8 830,96 | |
5 | Tomaszewska Małgorzata | 1062 | Święci | Lubin | 5 737,63 | 5 | Adamczyk Jacek | 1056 | Zbójnicy | Polkowice | 8 640,08 | |
6 | Myszyńska Beata | 1242 | Farciarze | Lubin | 4 488,73 | 6 | Cichosz Józef | 1002 | Święci | Lubin | 7 879,07 | |
7 | Grzesik Aleksandra | 1113 | Nie Wiem | Głogów | 4 302,60 | 7 | Świetłowicz Tadeusz | 1384 | Blaszaki | Lubin | 7 651,63 | |
8 | Kotlarz Katarzyna | 5016 | Blaszane K4 | Lubin | 4 188,74 | 8 | Zinicz Paweł | 1368 | Blaszaki | Lubin | 7 105,30 | |
9 | Kopeć Beata | 1259 | Blaszaki | Lubin | 4 002,84 | 9 | Kopeć Jarosław | 1260 | Blaszaki | Lubin | 6 842,77 | |
10 | Mazurek Anna | 1248 | Leśna | Lubin | 3 999,43 | 10 | Zygmunt Dariusz | 1393 | Święci | Lubin | 6 704,21 | |
Puchar 2007/08 - DLD Panie | Puchar 2007/08 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Mazurek Anna | 5083 | Farciarze | Lubin | 5 253,97 | 1 | Kasprzak Paweł | 5066 | Pretorianie | Kwielice | 8 917,25 | |
2 | Myszyńska Beata | 1242 | Farciarze | Lubin | 4 831,45 | 2 | Nastula Artur | 1078 | Święci | Lubin | 8 214,51 | |
3 | Mazurek Wioletta | 5052 | Farciarze | Lubin | 4 281,01 | 3 | Mazurek Sebastian | 5047 | Wali Mnie To | Lubin | 6 844,55 | |
4 | Piątczak Justyna | 1108 | Wiśniaki | Polkowice | 3 771,51 | 4 | Mazurek Zdzisław | 5043 | Wali Mnie To | Lubin | 6 442,17 | |
5 | Kasprzak Karolina | 5138 | Pretorianie | Kwielice | 2 990,63 | 5 | Zygmunt Dariusz | 1393 | Wali Mnie To | Lubin | 5 753,73 | |
6 | Twardzicka Barbara | 1225 | Wiśniaki | Polkowice | 2 979,42 | 6 | Piątczak Daniel | 1003 | Zbójnicy | Polkowice | 5 751,45 | |
7 | Seretna Wiesława | 5091 | Rzędzian | Lubin | 2 682,87 | 7 | Kaftan Karol | 1059 | Zbójnicy | Polkowice | 5 667,60 | |
8 | Tomaszewska Małgorzata | 1062 | Orły | Lubin | 2 163,06 | 8 | Cichosz Józef | 1002 | Święci | Lubin | 5 319,81 | |
9 | Konieczna Emila | 5252 | Bad Boys | Głogów | 2 081,63 | 9 | Skonieczny Maciej | 1031 | Rzędzian | Lubin | 5 110,42 | |
10 | Zdybał Małgorzata | 5036 | Lubin | 1 979,07 | 10 | Adamczyk Jacek | 1056 | Zbójnicy | Polkowice | 5 083,73 | ||
Puchar 2006/07 - DLD Panie | Puchar 2006/07 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Kuduk Marta | 1140 | Grotołazy z Oazy | Lubin | 3 247,71 | 1 | Cichosz Józef | 1002 | Święci | Lubin | 8 122,54 | |
2 | Pyszkowska Barbara | 1137 | Cool Mix | Lubin | 3 007,41 | 2 | Nastula Artur | 1078 | Święci | Lubin | 4 772,60 | |
3 | Piątczak Justyna | 1108 | Wiśniaki | Polkowice | 2 959,54 | 3 | Dym Michał | 1044 | Grotołazy zOazy | Lubin | 4 628,56 | |
4 | Zdybał Małgorzata | 5036 | Lubin | 1 906,02 | 4 | Kowalski Arkadiusz | 1247 | Orły | Ostrów Wlkp | 4 432,59 | ||
5 | Chmiel Aneta | 1143 | Hayabusa | Chocianów | 1 683,11 | 5 | Piątczak Daniel | 1003 | Zbójnicy | Polkowice | 4 062,35 | |
6 | Tomaszewska Małgorzata | 1062 | Orły | Lubin | 1 617,85 | 6 | Piwowarczyk Andrzej | 1347 | Wali Mnie To | Lubin | 3 966,38 | |
7 | Bednarowska Justyna | 5022 | Głogów | 1 583,29 | 7 | Psonak Tomasz | 1032 | Wali Mnie To | Lubin | 3 575,41 | ||
8 | Myszyńska Beata | 1242 | Farciarze | Lubin | 1 196,44 | 8 | Zarychto Grzegorz | 1289 | De Diable | Polkowice | 3 218,56 | |
9 | Rakowska Monika | 5042 | Lubin | 1 040,17 | 9 | Kwieciński Dariusz | 1177 | Cool Mix | Lubin | 3 162,18 | ||
10 | Mazurek Wioletta | 5052 | Farciarze | Lubin | 884,62 | 10 | Nastula Tomasz | 1141 | Święci | Lubin | 3 018,78 | |
Puchar 2005/06 - DLD Panie | Puchar 2005/06 - DLD Panowie | |||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Drużyna | Miasto | Punkty | |
1 | Kuduk Marta | 1140 | Grotołazy z Oazy | Lubin | 4 069,02 | 1 | Psonak Tomasz | 1032 | Wali Mnie To | Lubin | 8 939,96 | |
2 | Chmiel Aneta | 1143 | Hayabusa | Chocianów | 3 852,59 | 2 | Cichosz Józef | 1002 | Święci | Lubin | 7 984,19 | |
3 | Piątczak Justyna | 1108 | Wiśniaki | Polkowice | 3 578,22 | 3 | Nastula Artur | 1078 | Święci | Lubin | 6 654,68 | |
4 | Nastula Agnieszka | 1138 | Lubin | 2 078,74 | 4 | Skonieczny Marek | 1158 | Farciarze | Lubin | 6 054,96 | ||
5 | Suchodolska Ewa | 1057 | Orły | Polkowice | 1 986,16 | 5 | Suchodolski Stanisław | 1082 | Orły | Polkowice | 5 666,03 | |
6 | Tomaszewska Małgorzata | 1062 | Orły | Lubin | 1 955,99 | 6 | Skonieczny Maciej | 1031 | Rzędzian | Lubin | 5 452,95 | |
7 | Pyszkowska Barbara | 1137 | Cool Mix | Lubin | 1 761,38 | 7 | Piskorek Tomasz | 1029 | Wali Mnie To | Lubin | 5 374,60 | |
8 | Filas Grażyna | 1028 | Rzędzian | Lubin | 1 396,88 | 8 | Biały Tomasz | 1024 | Rzędzian | Lubin | 5 248,87 | |
9 | Myszyńska Beata | 1242 | Farciarze | Lubin | 1 360,80 | 9 | Piątczak Daniel | 1003 | Zbójnicy | Polkowice | 5 164,83 | |
10 | Psonak Agnieszka | 1160 | Lubin | 1 351,78 | 10 | Dym Michał | 1044 | Grotołazy zOazy | Lubin | 4 635,40 |