Przedstawiamy wyniki MP 2018 oraz turniejów kwalifikacyjnych o wyjazd na Mistrzostwa Europy 2018 we Włoszech.
- Mistrzostwa Polski 2018 -Panie / 1.Tomaszewska Małgorzata (Lubin) 2.Kuks Dorota (Gubin) 3.Rafalska Barbara (Polkowice)
- Mistrzostwa Polski 2018 - Panowie / 1.Rybka Tadeusz (Jelenia Góra) 2.Łuczak Maciej (Głogów) 3.Łechtański Paweł (Polkowice)
- Master Of Masters - Panie: 1.Sykała Kinga (Wężyska) 2.Rafalska Barbara (Polkowice) 3.Majchrzak Katarzyna (Jaromirowice)
- Master Of Masters - Panowie: 1.Nowicki Mariusz (Głogów) 2.Motak Paweł (Wrocław) 3.Wolny Łukasz (Gubin)
- Kwalifikacje Regionalne - Panie: 1.Leczyk Ada (Głogów) 2.Kuks Dorota (Gubin) 3.Grela Magda (Cigacice)
- Kwalifikacje Regionalne - Panowie: 1.Krzyżak Wiesław (Głogów) 2.Krzesaj Krzysztof (Lubin) 3.Olszewski Sławek (Sulechów)
Mistrzostwa Polski / Kwalifikacje Krajowe - Ranking Krajowy Pucharu Polski PUD 2017/18
1. Mistrzostwa Polski 2018 / Turniej Kwalifikacyjny z Krajowego Rankingu Pucharu Polski PUD 2017/18.
Udział w kwalifikacjach wg regulaminu uzyskały (osoby z min.2 rozegranymi Turniejami Krajowymi PUD zajmujące miejsca w Rankingu PUD (panie do 32, panowie do 64 + rezerwowi,). NAGRODA -->Wyjazd na ME i udział w meczach kadry naszego kraju otrzymują: 1 m-ce wśród kobiet i mężczyzn wyłonione w Krajowym Turnieju Kwalifikacyjnym = MP2018
Udział w kwalifikacjach wg regulaminu uzyskały (osoby z min.2 rozegranymi Turniejami Krajowymi PUD zajmujące miejsca w Rankingu PUD (panie do 32, panowie do 64 + rezerwowi,). NAGRODA -->Wyjazd na ME i udział w meczach kadry naszego kraju otrzymują: 1 m-ce wśród kobiet i mężczyzn wyłonione w Krajowym Turnieju Kwalifikacyjnym = MP2018
Panie:
2018 Mistrzostwa Polski Woman | |
M-ce | Nazwisko |
1 | TOMASZEWSKA MAŁGORZATA (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | KUKS DOROTA (POL) |
3 | RAFALSKA BARBARA (POL) |
4 | GRELA MAGDA (POL) |
5 | KUBAŃSKA MAŁGORZATA (POL) |
5 | MAJCHRZAK KATARZYNA (POL) |
7 | JANOWSKA SYLWIA (POL) |
7 | KRZYŻAK JOANNA (POL) |
9 | GRELA AMELIA (POL) |
9 | SYKALA KINGA (POL) |
Panowie:
2018 Mistrzostwa Polski Man | |
M-ce | Nazwisko |
1 | RYBKA TADEUSZ (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | ŁUCZAK MACIEJ (POL) |
3 | ŁECHTAŃSKI PAWEŁ (POL) |
4 | OLSZEWSKI SŁAWEK (POL) |
5 | KASPRZAK PAWEŁ (POL) |
5 | WOLNY ŁUKASZ (POL) |
7 | MERWA STANISŁAW (POL) |
7 | MOTAK PAWEŁ (POL) |
9 | BAMBUROWICZ KRZYSZTOF (POL) |
9 | CIEŒLAK SŁAWOMIR (POL) |
9 | GAWLUK ROBERT (POL) |
9 | MODNY DANIEL (POL) |
13 | BOCZULA MATEUSZ (POL) |
13 | NASTULA ARTUR (POL) |
13 | NOWICKI MARIUSZ (POL) |
13 | PIETRZAK MARCIN (POL) |
17 | BURY SŁAWOMIR (POL) |
17 | CISZEWSKI ROBERT (POL) |
17 | DÊBSKI DARIUSZ (POL) |
17 | FLORECKI MARIUSZ (POL) |
17 | RZEPKA DARIUSZ (POL) |
17 | SZYDLOWSKI MAREK (POL) |
17 | WÓJCIK MARCIN (POL) |
2. Kwalifikacje Regionale PUD (Ranking Champion Cup) (24 kobiety + 80 mężczyzn z rankingu regionalnego PUD Champion Cup + rezerwowi), nominacje do kadry 1 miejsce z turnieju kwalifikacyjnego kobiet i mężczyzn
2018 Kwalifikacja Regionalne Woman | |
M-ce | Nazwisko |
1 | LECZYK ADA (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | KUKS DOROTA (POL) |
3 | GRELA MAGDA (POL) |
4 | RAFALSKA BARBARA (POL) |
5 | GRELA AMELIA (POL) |
5 | KUBAŃSKA MAŁGORZATA (POL) |
7 | MODNY EWELINA (POL) |
7 | SYKALA KINGA (POL) |
9 | JANOWSKA SYLWIA (POL) |
9 | KUFEL BARBARA (POL) |
9 | MAJCHRZAK KATARZYNA (POL) |
13 | KRZYŻAK JOANNA (POL) |
2018 Kwalifikacje Regionalne Man | |
M-ce | Nazwisko |
1 | KRZYŻAK WIESŁAW (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | KRZESAJ KRZYSZTOF (POL) |
3 | OLSZEWSKI SŁAWEK (POL) |
4 | CZYŻYCKI DAMIAN (POL) |
5 | CIEŒLAK SŁAWOMIR (POL) |
5 | NOWICKI MARIUSZ (POL) |
7 | KASPRZAK PAWEŁ (POL) |
7 | MOTAK PAWEŁ (POL) |
9 | FLORECKI MARIUSZ (POL) |
9 | ŁECHTAŃSKI PAWEŁ (POL) |
9 | RZEPKA DARIUSZ (POL) |
9 | SZYDLOWSKI MAREK (POL) |
13 | BAMBUROWICZ KRZYSZTOF (POL) |
13 | BOCZULA MATEUSZ (POL) |
13 | CISZEWSKI ROBERT (POL) |
13 | RYCHLIK GRZEGORZ (POL) |
17 | BURY SŁAWOMIR (POL) |
17 | MERWA STANISŁAW (POL) |
17 | MODNY DANIEL (POL) |
17 | PACER MARIUSZ (POL) |
17 | PIETRZAK MARCIN (POL) |
17 | RZADKIEWICZ ROBERT (POL) |
17 | TARARAKO PAWEL (POL) |
17 | WOLNY ŁUKASZ (POL) |
25 | GAWLUK ROBERT (POL) |
25 | KARPIŃSKI PIOTR (POL) |
25 | ŁUCZAK MACIEJ (POL) |
25 | NASTULA ARTUR (POL) |
25 | SZATKOWSKI DAWID (POL) |
25 | SZYMKOWIAK MARCIN (POL) |
25 | WÓJCIK MARCIN (POL) |
3.Kwalifikacje Regionalne MASTER of Masters (8 kobiety + 16 mężczyzn z rankingu regionalnego PUD Champion Cup) nominacje do kadry 1 miejsce z turnieju kwalifikacyjnego kobiet i mężczyzn
2018 Master of Masters Woman | |
M-ce | Nazwisko |
1 | SYKALA KINGA (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | RAFALSKA BARBARA (POL) |
3 | MAJCHRZAK KATARZYNA (POL) |
4 | KUKS DOROTA (POL) |
5 | KRZYŻAK JOANNA (POL) |
2018 Master of Masters Man | |
M-ce | Nazwisko |
1 | NOWICKI MARIUSZ (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | MOTAK PAWEŁ (POL) |
3 | WOLNY ŁUKASZ (POL) |
4 | OLSZEWSKI SŁAWEK (POL) |
5 | FLORECKI MARIUSZ (POL) |
5 | RZEPKA DARIUSZ (POL) |
7 | BURY SŁAWOMIR (POL) |
7 | RYCHLIK GRZEGORZ (POL) |
9 | KRZYŻAK WIESŁAW (POL) |
9 | ŁECHTAŃSKI PAWEŁ (POL) |
Lucky Loser | |
M-ce | Nazwisko |
1 | NASTULA ARTUR (POL) |
2 | MERWA STANISŁAW (POL) |
3 | KASPRZAK PAWEŁ (POL) |
4 | KARPIŃSKI PIOTR (POL) |
5 | MODNY DANIEL (POL) |
5 | SZATKOWSKI DAWID (POL) |
7 | KUFEL BARBARA (POL) |
7 | PIETRZAK MARCIN (POL) |
9 | BOCZULA MATEUSZ (POL) |
9 | CISZEWSKI ROBERT (POL) |
9 | MODNY EWELINA (POL) |
9 | TOMASZEWSKA MAŁGORZATA (POL) |
13 | GRELA AMELIA (POL) |
13 | KUBAŃSKA MAŁGORZATA (POL) |
13 | SZYMKOWIAK MARCIN (POL) |
13 | WÓJCIK MARCIN (POL) |