Oto rozpiska Mistrzow Polski PUD 2018, które są zarazem kwalifikacjami do Mistrzostw Europy we Włoszech.
28.4.2018 Mistrzostwa Polski PUD + Kwalifikacje do Mistrzostw Europy EDU w Caorle (Legnica Arkadia)
09-15.06.2018 Mistrzostwa Europy EDU 2018 Caorle Włochy
kliknij tutaj ----------> aktualna Rozpiska 2018
(dodatkowe info w czytaj więcej...)
Mistrzostwa Polski / Kwalifikacje Krajowe - Ranking Krajowy Pucharu Polski PUD 2017/18
1. Mistrzostwa Polski 2018 / Turniej Kwalifikacyjny z Krajowego Rankingu Pucharu Polski PUD 2017/18.
Udział w kwalifikacjach wg regulaminu uzyskały (osoby z min.2 rozegranymi Turniejami Krajowymi PUD zajmujące miejsca w Rankingu PUD (panie do 32, panowie do 64 + rezerwowi,). NAGRODA -->Wyjazd na ME i udział w meczach kadry naszego kraju otrzymują: 1 m-ce wśród kobiet i mężczyzn wyłonione w Krajowym Turnieju Kwalifikacyjnym = MP2018
Udział w kwalifikacjach wg regulaminu uzyskały (osoby z min.2 rozegranymi Turniejami Krajowymi PUD zajmujące miejsca w Rankingu PUD (panie do 32, panowie do 64 + rezerwowi,). NAGRODA -->Wyjazd na ME i udział w meczach kadry naszego kraju otrzymują: 1 m-ce wśród kobiet i mężczyzn wyłonione w Krajowym Turnieju Kwalifikacyjnym = MP2018
Przedstawiamy listę zawodników uprawnionych do wzięcia udziału w turnieju Mistrzostw Polski 2018:
Panie:
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Miasto | Punkty | Ilość turniejów |
1 | Rafalska Barbara | POLDS0276 | Polkowice | 562,94 | 3 |
2 | Tomaszewska Małgorzata | POLDS0062 | Lubin | 407,46 | 3 |
3 | Kuks Dorota | POLLU0025 | Gubin | 308,6 | 3 |
4 | Kubańska Małgorzata | POLDS0854 | Wrocław | 285,86 | 3 |
5 | Krzyżak Joanna | POLDS0101 | Głogów | 245,5 | 2 |
6 | Mazurek Anna | POLDS0248 | Lubin | 195,5 | 2 |
8 | Świerczyńska Monika | POLLU0126 | Gubin | 180,72 | 2 |
13 | Janowska Sylwia | POLDS0110 | Polkowice | 131,86 | 2 |
18 | Grela Magda | POLLU0143 | Cigacice | 98,44 | 2 |
19 | Majchrzak Katarzyna | POLLU0043 | Jaromirowice | 97,3 | 2 |
23 | Grela Amelia | POLLU0139 | Cigacice | 51,5 | 2 |
Panowie:
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Miasto | Punkty | Ilość turniejów |
1 | Cieślak Sławomir | POLDS0327 | Głogów | 566,62 | 3 |
2 | Motak Paweł | POLDS0072 | Wroclaw | 485,08 | 3 |
3 | Olszewski Sławek | POLLU0104 | Sulechów | 459,38 | 3 |
4 | Wójcik Marcin | POLDS0870 | Wrocław | 425,76 | 3 |
5 | Bamburowicz Krzysztof | POLDS0080 | Lubin | 387,14 | 3 |
6 | Andrukiewicz Łukasz | POLLU0007 | Gubin | 376,38 | 2 |
7 | Nastula Artur | POLDS0078 | Lubin | 358,58 | 3 |
8 | Merwa Stanisław | POLDS0467 | Chocianów | 356,5 | 3 |
9 | Łuczak Maciej | POLDS0202 | Głogów | 355,8 | 2 |
10 | Boczula Mateusz | POLDS0107 | Głogów | 343,38 | 2 |
11 | Herberg Dawid | POLLD0180 | Łódź | 326,18 | 2 |
12 | Zimocha Sylwester | POLDS0280 | Lubin | 308,58 | 2 |
13 | Piwowarczyk Andrzej | POLDS0347 | Lubin | 305,8 | 2 |
14 | Kajda Jarosław | POLLU0005 | Sękowice | 284,5 | 3 |
15 | Ciszewski Robert | POLDS0213 | Jelenia Góra | 277,5 | 3 |
16 | Kasprzak Paweł | POLDS0066 | Kwielice | 274,88 | 2 |
17 | Gawluk Robert | POLDS1020 | Polkowice | 273,4 | 2 |
18 | Dębski Dariusz | POLLD0001 | Łódź | 268,76 | 2 |
19 | Rzepka Dariusz | POLDS0103 | Głogów | 266,5 | 3 |
20 | Chałupa Mateusz | POLDS0186 | Polkowice | 264,14 | 2 |
Jakubiak Grzegorz | POLDS0204 | Jelenia Góra | 264,14 | 2 | |
22 | Rybka Tadeusz | POLDS0207 | Jelenia Góra | 259,5 | 2 |
23 | Łechtański Paweł | POLDS0270 | Polkowice | 258,58 | 2 |
24 | Florecki Mariusz | POLLU0163 | Wężyska | 240,52 | 2 |
25 | Nowicki Mariusz | POLDS0422 | Głogów | 234,5 | 2 |
26 | Tararako Marek | POLLU0184 | Wężyska | 231,62 | 2 |
27 | Pietrzak Marcin | POLDS0120 | Lubin | 202,5 | 3 |
28 | Urbański Jan | POLDS0353 | Głogów | 193,76 | 2 |
30 | Modny Daniel | POLDS0114 | Wrocław | 184,5 | 2 |
Oleszkiewicz Grzegorz | POLDS1250 | Jelenia Góra | 184,5 | 2 | |
Mazurek Sebastian | POLDS0249 | Lubin | 184,5 | 2 | |
35 | Wolny Łukasz | POLLU0071 | Gubin | 167,7 | 2 |
36 | Szydłowski Marek | POLDS1028 | Złotoryja | 164,14 | 2 |
56 | Bury Sławomir | POLDS0253 | Wrocław | 125,26 | 2 |
57 | Tomczyk Paweł | POLLU0001 | Gubin | 118,88 | 2 |
2. Kwalifikacje Regionale PUD (Ranking Champion Cup) (24 kobiety + 80 mężczyzn z rankingu regionalnego PUD Champion Cup + rezerwowi), nominacje do kardry 1 miejsce z turnieju kwalifikacyjnego kobiet i mężczyzn
brane będą pod uwagę tabele rankingowe z dnia 25.4.2018 godz. 24:00
3.Kwalifikacje Regionalne MASTER of Masters (8 kobiety + 16 mężczyzn z rankingu regionalnego PUD Champion Cup) nominacje do kadry 1 miejsce z turnieju kwalifikacyjnego kobiet i mężczyzn
brane będą pod uwagę tabele rankingowe z dnia 25.4.2018 godz. 24:00
UWAGA: osoby które wywalczyły już udział w Mistrzostwach Europy, nie mogą wziąć udziału w kolejnym turnieju kwalifikacyjnym.