Przedstawiamy zawodników zawalifikowanych do MP 2018 oraz turniejów kwalifikacyjnych o wyjazd na Mistrzostwa Europy 2018 we Włoszech.
Termin 28.4.2018 - Legnica hotel Arkadia.
(dodatkowe info w czytaj więcej...)
Mistrzostwa Polski / Kwalifikacje Krajowe - Ranking Krajowy Pucharu Polski PUD 2017/18
1. Mistrzostwa Polski 2018 / Turniej Kwalifikacyjny z Krajowego Rankingu Pucharu Polski PUD 2017/18.
Udział w kwalifikacjach wg regulaminu uzyskały (osoby z min.2 rozegranymi Turniejami Krajowymi PUD zajmujące miejsca w Rankingu PUD (panie do 32, panowie do 64 + rezerwowi,). NAGRODA -->Wyjazd na ME i udział w meczach kadry naszego kraju otrzymują: 1 m-ce wśród kobiet i mężczyzn wyłonione w Krajowym Turnieju Kwalifikacyjnym = MP2018
Udział w kwalifikacjach wg regulaminu uzyskały (osoby z min.2 rozegranymi Turniejami Krajowymi PUD zajmujące miejsca w Rankingu PUD (panie do 32, panowie do 64 + rezerwowi,). NAGRODA -->Wyjazd na ME i udział w meczach kadry naszego kraju otrzymują: 1 m-ce wśród kobiet i mężczyzn wyłonione w Krajowym Turnieju Kwalifikacyjnym = MP2018
Przedstawiamy listę zawodników uprawnionych do wzięcia udziału w turnieju Mistrzostw Polski 2018:
Panie:
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Miasto | Punkty | Ilość turniejów |
1 | Rafalska Barbara | POLDS0276 | Polkowice | 562,94 | 3 |
2 | Tomaszewska Małgorzata | POLDS0062 | Lubin | 407,46 | 3 |
3 | Kuks Dorota | POLLU0025 | Gubin | 308,6 | 3 |
4 | Kubańska Małgorzata | POLDS0854 | Wrocław | 285,86 | 3 |
5 | Krzyżak Joanna | POLDS0101 | Głogów | 245,5 | 2 |
6 | Mazurek Anna | POLDS0248 | Lubin | 195,5 | 2 |
8 | Świerczyńska Monika | POLLU0126 | Gubin | 180,72 | 2 |
13 | Janowska Sylwia | POLDS0110 | Polkowice | 131,86 | 2 |
18 | Grela Magda | POLLU0143 | Cigacice | 98,44 | 2 |
19 | Majchrzak Katarzyna | POLLU0043 | Jaromirowice | 97,3 | 2 |
23 | Grela Amelia | POLLU0139 | Cigacice | 51,5 | 2 |
Panowie:
M-ce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Miasto | Punkty | Ilość turniejów |
1 | Cieślak Sławomir | POLDS0327 | Głogów | 566,62 | 3 |
2 | Motak Paweł | POLDS0072 | Wroclaw | 485,08 | 3 |
3 | Olszewski Sławek | POLLU0104 | Sulechów | 459,38 | 3 |
4 | Wójcik Marcin | POLDS0870 | Wrocław | 425,76 | 3 |
5 | Bamburowicz Krzysztof | POLDS0080 | Lubin | 387,14 | 3 |
6 | Andrukiewicz Łukasz | POLLU0007 | Gubin | 376,38 | 2 |
7 | Nastula Artur | POLDS0078 | Lubin | 358,58 | 3 |
8 | Merwa Stanisław | POLDS0467 | Chocianów | 356,5 | 3 |
9 | Łuczak Maciej | POLDS0202 | Głogów | 355,8 | 2 |
10 | Boczula Mateusz | POLDS0107 | Głogów | 343,38 | 2 |
11 | Herberg Dawid | POLLD0180 | Łódź | 326,18 | 2 |
12 | Zimocha Sylwester | POLDS0280 | Lubin | 308,58 | 2 |
13 | Piwowarczyk Andrzej | POLDS0347 | Lubin | 305,8 | 2 |
14 | Kajda Jarosław | POLLU0005 | Sękowice | 284,5 | 3 |
15 | Ciszewski Robert | POLDS0213 | Jelenia Góra | 277,5 | 3 |
16 | Kasprzak Paweł | POLDS0066 | Kwielice | 274,88 | 2 |
17 | Gawluk Robert | POLDS1020 | Polkowice | 273,4 | 2 |
18 | Dębski Dariusz | POLLD0001 | Łódź | 268,76 | 2 |
19 | Rzepka Dariusz | POLDS0103 | Głogów | 266,5 | 3 |
20 | Chałupa Mateusz | POLDS0186 | Polkowice | 264,14 | 2 |
Jakubiak Grzegorz | POLDS0204 | Jelenia Góra | 264,14 | 2 | |
22 | Rybka Tadeusz | POLDS0207 | Jelenia Góra | 259,5 | 2 |
23 | Łechtański Paweł | POLDS0270 | Polkowice | 258,58 | 2 |
24 | Florecki Mariusz | POLLU0163 | Wężyska | 240,52 | 2 |
25 | Nowicki Mariusz | POLDS0422 | Głogów | 234,5 | 2 |
26 | Tararako Marek | POLLU0184 | Wężyska | 231,62 | 2 |
27 | Pietrzak Marcin | POLDS0120 | Lubin | 202,5 | 3 |
28 | Urbański Jan | POLDS0353 | Głogów | 193,76 | 2 |
30 | Modny Daniel | POLDS0114 | Wrocław | 184,5 | 2 |
Oleszkiewicz Grzegorz | POLDS1250 | Jelenia Góra | 184,5 | 2 | |
Mazurek Sebastian | POLDS0249 | Lubin | 184,5 | 2 | |
35 | Wolny Łukasz | POLLU0071 | Gubin | 167,7 | 2 |
36 | Szydłowski Marek | POLDS1028 | Złotoryja | 164,14 | 2 |
56 | Bury Sławomir | POLDS0253 | Wrocław | 125,26 | 2 |
57 | Tomczyk Paweł | POLLU0001 | Gubin | 118,88 | 2 |
2. Kwalifikacje Regionale PUD (Ranking Champion Cup) (24 kobiety + 80 mężczyzn z rankingu regionalnego PUD Champion Cup + rezerwowi), nominacje do kadry 1 miejsce z turnieju kwalifikacyjnego kobiet i mężczyzn
Puchar 2017/18 - PUD Champion Cup (regionalny) Panie m-ca 24 + 8 |
||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Miasto | Punkty |
1 | Rafalska Barbara | POLDS0276 | Polkowice | 6798,95 |
2 | Kuks Dorota | POLLU0025 | Gubin | 5826,81 |
3 | Majchrzak Katarzyna | POLLU0043 | Jaromirowice | 4371,34 |
4 | Tomaszewska Małgorzata | POLDS0062 | Lubin | 3797,6 |
5 | Rychlik Anna | 6085 | Wężyska | 3555,57 |
6 | Sykała Kinga | POLLU0172 | Wężyska | 3491,54 |
7 | Krzyżak Joanna | POLDS0101 | Głogów | 2653,03 |
8 | Górnik Marta | POLLU0220 | Sękowice | 2540,34 |
9 | Leczyk Ada | 6098 | Głogów | 2368,27 |
10 | Światłowska Daria | POLLU0120 | Żary | 2251,15 |
11 | Opałacz Zofia | POLDS0241 | Polkowice | 2082,6 |
12 | Lech Nina | POLDS0580 | Wrocław | 2076,44 |
13 | Świerczyńska Monika | POLLU0126 | Gubin | 1848,78 |
14 | Modny Ewelina | POLDS0988 | Wrocław | 1756,27 |
15 | Tararako Kamila | 6088 | Wężyska | 1700,9 |
16 | Cycuła Alicja | POLLU0222 | Chlebowo | 1656,04 |
17 | Grela Magda | POLLU0143 | Cigacice | 1428,66 |
18 | Rzucidło Marta | POLLU0018 | Gubin | 1407,07 |
19 | Leszczyńska Natalia | POLLU0096 | Bieżyce | 1395,81 |
20 | Struk Ewa | POLDS0461 | Polkowice | 1387,82 |
21 | Adamczyk Dorota | POLDS1105 | Głogów | 1301,88 |
22 | Roszak Wiesława | POLDS0095 | Polkowice | 1255,12 |
23 | Postek Anna | POLLU0103 | Gubin | 1053,33 |
24 | Pacierpnik Małgorzata | POLDS0555 | Wrocław | 881,37 |
25 | Janowska Sylwia | POLDS0110 | Polkowice | 838,23 |
26 | Adamczyk Viktoria | POLLU0110 | Gubin | 726,06 |
27 | Grela Amelia | POLLU0139 | Cigacice | 716,97 |
28 | Kubańska Małgorzata | POLDS0854 | Wrocław | 678,1 |
29 | Klemenska Magdalena | POLDS0587 | Polkowice | 667,61 |
30 | Relich Weronika | 6057 | Głogów | 659,63 |
31 | Mazurek Anna | POLDS0248 | Lubin | 655,7 |
32 | Tararako Patrycja | POLLU0233 | Wężyska | 608,08 |
Puchar 2017/18 - PUD Champion Cup (regionalny) Panowie m-ca 80 + 8 |
||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Miasto | Punkty |
1 | Łechtański Paweł | POLDS0270 | Polkowice | 5410,69 |
2 | Rzepka Dariusz | POLDS0103 | Głogów | 5252,45 |
3 | Kajda Jarosław | POLLU0005 | Sękowice | 5154,51 |
4 | Florecki Mariusz | POLLU0163 | Wężyska | 4880,26 |
5 | Nowicki Mariusz | POLDS0422 | Głogów | 4785,89 |
6 | Wolny Łukasz | POLLU0071 | Gubin | 4599,9 |
7 | Urbański Jan | POLDS0353 | Głogów | 4372,28 |
8 | Gawluk Robert | POLDS1020 | Polkowice | 4157,76 |
9 | Motak Paweł | POLDS0072 | Wroclaw | 4117,02 |
10 | Tararako Marek | POLLU0184 | Wężyska | 4089,99 |
11 | Rychlik Grzegorz | POLLU0171 | Wężyska | 4051,13 |
12 | Krzyżak Wiesław | POLDS0281 | Głogów | 4009,69 |
13 | Olszewski Sławek | POLLU0104 | Sulechów | 3730,62 |
14 | Grundmann Grzegorz | POLDS0920 | Zgorzelec | 3683,69 |
15 | Bujak Michał | POLDS0271 | Wrocław | 3597,5 |
16 | Bury Sławomir | POLDS0253 | Wrocław | 3555,69 |
17 | Szatkowski Dawid | POLLU0160 | Wężyska | 3496,6 |
18 | Żmuda Sławomir | POLDS0058 | Głogów | 3490,8 |
19 | Tararako Paweł | POLLU0158 | Wężyska | 3357 |
20 | Merwa Stanisław | POLDS0467 | Chocianów | 3252,53 |
21 | Kosmala Wojciech | 6084 | Skwierzyna | 3057,73 |
22 | Tomczyk Paweł | POLLU0001 | Gubin | 3028,91 |
23 | Klucznik Jakub | POLLU0013 | Gubin | 2834,53 |
24 | Modny Daniel | POLDS0114 | Wrocław | 2787,11 |
25 | Ławicki Marek | POLDS0904 | Zgorzelec | 2772,98 |
26 | Pacer Mariusz | POLLU0199 | Czarnowo | 2626,49 |
27 | Opałacz Piotr | POLDS0278 | Polkowice | 2625,79 |
28 | Nastula Artur | POLDS0078 | Lubin | 2572,59 |
29 | Kasprzak Paweł | POLDS0066 | Kwielice | 2351,5 |
30 | Kunysz Mieczysław | POLDS0272 | Głogów | 2277,64 |
31 | Woźnica Przemysław | POLDS0061 | Głogów | 2175,3 |
32 | Sitarski Jarosław | POLDS0251 | Wrocław | 2159,74 |
33 | Suchodolski Stanisław | POLDS0082 | Polkowice | 2146,11 |
34 | Cieślak Sławomir | POLDS0327 | Głogów | 2025,21 |
35 | Żurko Rafał | POLLU0002 | Gubin | 1998,51 |
36 | Boczula Mateusz | POLDS0107 | Głogów | 1990,65 |
37 | Dudkowiak Norbert | POLDS0589 | Głogów | 1906,15 |
38 | Downar Andrzej | POLDS0891 | Zgorzelec | 1852,06 |
39 | Bamburowicz Krzysztof | POLDS0080 | Lubin | 1849,2 |
40 | Wojewoda Marcin | POLLU0168 | Wężyska | 1830,87 |
41 | Suchiński Paweł | 6066 | Głogów | 1756,61 |
42 | Kosiński Zdzisław | POLDS0930 | Jakubowo Lubińskie | 1654,55 |
43 | Szymkowiak Marcin | POLDS0252 | Wrocław | 1601,83 |
44 | Andrukiewicz Łukasz | POLLU0007 | Gubin | 1588,48 |
45 | Ciszewski Robert | POLDS0213 | Jelenia Góra | 1569,99 |
46 | Osipowicz Jacek | 5945 | Głogów | 1530,22 |
47 | Śniatyński Piotr „Jeżyk” | 6112 | Gubin | 1511,36 |
48 | Gidel Ryszard | 5952 | Polkowice | 1402,72 |
49 | Kowalski Dawid | POLDS0790 | Radwanice | 1375,69 |
50 | Pżeg Arkadiusz | POLDS0001 | Zgorzelec | 1353,44 |
51 | Mazurek Sebastian | POLDS0249 | Lubin | 1269,09 |
52 | Pietrzak Marcin | POLDS0120 | Lubin | 1266,11 |
53 | Krzesaj Krzysztof | POLDS0171 | Lubin | 1253,31 |
54 | Chałupa Mateusz | POLDS0186 | Polkowice | 1249,89 |
55 | Przyworski Robert | POLLU0056 | Gubin | 1233,16 |
56 | Wójcik Marcin | POLDS0870 | Wrocław | 1230,32 |
57 | Wójcik Krzysztof | POLDS0923 | Zgorzelec | 1187,95 |
58 | Głogowski Piotr | POLDS0097 | Głogów | 1093,02 |
59 | Łuczak Maciej | POLDS0202 | Głogów | 1088,54 |
60 | Wojnowski Henryk | 5761 | Głogów | 1086,31 |
61 | Karpiński Piotr | POLDS0810 | Wrocław | 1075,35 |
62 | Krawczyk Patryk | POLLU0159 | Wężyska | 1050,34 |
63 | Kazanecki Jacek | 5947 | Zgorzelec | 1044,58 |
64 | Michalczak Andrzej | POLDS0074 | Głogów | 1019,11 |
65 | Pis Artur | POLDS0833 | Polkowice | 992,57 |
66 | Krzykała Tomasz | POLDS0494 | Głogów | 932,1 |
67 | Wala Piotr | POLDS0220 | Wrocław | 930,75 |
68 | Rychlik Arkadiusz | 6095 | Wężyska | 913,2 |
69 | Darczuk Marek | POLDS0315 | Legnica | 912,72 |
70 | Pawłowski Radosław | POLLU0173 | Wężyska | 904,6 |
71 | Kantowicz Stanisław | POLDS0351 | Głogów | 873,2 |
72 | Szymczak Hubert | 6087 | Wężyska | 873,08 |
73 | Górski Marek | POLDS0049 | Polkowice | 859,4 |
74 | Górnik Adam | POLLU0221 | Sękowice | 858,53 |
75 | Parchimowicz Bartosz | POLDS0586 | Lubin | 842,06 |
76 | Musialski Tomasz | POLDS0644 | Wrocław | 810,7 |
77 | Świetłowicz Tadeusz | POLDS0384 | Małowice | 784,72 |
78 | Molenda Marcin | POLLU0095 | Gubin | 777,31 |
79 | Piwowarczyk Andrzej | POLDS0347 | Lubin | 758,87 |
80 | Białkowski Maciej | POLDS0885 | Zgorzelec | 758,17 |
81 | Stankiewicz Paweł | 5861 | Zgorzelec | 735,47 |
82 | Lehman Przemysław | POLLU0020 | Gubin | 716,65 |
83 | Czyżycki Damian | POLDS0284 | Lubin | 693,83 |
84 | Rowgało Marcin | POLDS0094 | Głogów | 650,22 |
85 | Kądzioła Adrian | POLDS0514 | Chocianów | 642,88 |
86 | Jakubiak Grzegorz | POLDS0204 | Jelenia Góra | 630,88 |
87 | Boss Wiktor | POLDS0007 | Wrocław | 630,5 |
88 | Pławiak Jacek | POLLU0153 | Wężyska | 605,01 |
3.Kwalifikacje Regionalne MASTER of Masters (8 kobiety + 16 mężczyzn z rankingu regionalnego PUD Champion Cup) nominacje do kadry 1 miejsce z turnieju kwalifikacyjnego kobiet i mężczyzn
Puchar 2017/18 - PUD Champion Cup (regionalny) - Panie | ||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Miasto | Punkty |
1 | Rafalska Barbara | POLDS0276 | Polkowice | 6798,95 |
2 | Kuks Dorota | POLLU0025 | Gubin | 5826,81 |
3 | Majchrzak Katarzyna | POLLU0043 | Jaromirowice | 4371,34 |
4 | Tomaszewska Małgorzata | POLDS0062 | Lubin | 3797,6 |
5 | Rychlik Anna | 6085 | Wężyska | 3555,57 |
6 | Sykała Kinga | POLLU0172 | Wężyska | 3491,54 |
7 | Krzyżak Joanna | POLDS0101 | Głogów | 2653,03 |
8 | Górnik Marta | POLLU0220 | Sękowice | 2540,34 |
Puchar 2017/18 - PUD Champion Cup (regionalny) - Panowie | ||||
Miejsce | Nazwisko, Imię | Nr zawodnika | Miasto | Punkty |
1 | Łechtański Paweł | POLDS0270 | Polkowice | 5410,69 |
2 | Rzepka Dariusz | POLDS0103 | Głogów | 5252,45 |
3 | Kajda Jarosław | POLLU0005 | Sękowice | 5154,51 |
4 | Florecki Mariusz | POLLU0163 | Wężyska | 4880,26 |
5 | Nowicki Mariusz | POLDS0422 | Głogów | 4785,89 |
6 | Wolny Łukasz | POLLU0071 | Gubin | 4599,9 |
7 | Urbański Jan | POLDS0353 | Głogów | 4372,28 |
8 | Gawluk Robert | POLDS1020 | Polkowice | 4157,76 |
9 | Motak Paweł | POLDS0072 | Wroclaw | 4117,02 |
10 | Tararako Marek | POLLU0184 | Wężyska | 4089,99 |
11 | Rychlik Grzegorz | POLLU0171 | Wężyska | 4051,13 |
12 | Krzyżak Wiesław | POLDS0281 | Głogów | 4009,69 |
13 | Olszewski Sławek | POLLU0104 | Sulechów | 3730,62 |
14 | Grundmann Grzegorz | POLDS0920 | Zgorzelec | 3683,69 |
15 | Bujak Michał | POLDS0271 | Wrocław | 3597,5 |
16 | Bury Sławomir | POLDS0253 | Wrocław | 3555,69 |
UWAGA: osoby które wywalczyły już udział w Mistrzostwach Europy, nie mogą wziąć udziału w kolejnym turnieju kwalifikacyjnym.