Na dole przedstawiamy wyniki II Turnieju Krajowego PUD sezonu 2017/18. Oto zwycięzcy:
M-ce | PANIE | M-ce | PANOWIE | |
1 | Rafalska Barbara (Polkowice) | 1 | Cieślak Sławomir (Głogów) | |
2 | Górnik Marta (Sękowice) | 2 | Andrukiewicz Łukasz (Gubin) | |
3 | Tomaszewska Małgorzata (Lubin) | 3 | Boczula Mateusz (Głogów) |
Na kolejny Turniej Krajowy zapraszamy 3.2.2018 do Legnicy, będzie on rozegrany w ramach Międzynarodowego Pucharu Polski PUD 2018.
Turniej II Turniej Krajowy - Panie
Data: 18-11-2017
Współczynnik turnieju: 2
Miejsce | Gracz | Punkty |
1 | Rafalska Barbara | 185,82 |
2 | Górnik Marta | 167,64 |
3 | Tomaszewska Małgorzata | 149,46 |
4 | Rychlik Anna | 131,28 |
5 | Kuks Dorota | 113,10 |
Światłowska Daria | 113,10 | |
7 | Relich Weronika | 76,72 |
Świerczyńska Monika | 76,72 | |
9 | Janowska Sylwia | 40,36 |
Kubańska Małgorzata | 40,36 | |
Majchrzak Katarzyna | 40,36 |
Turniej II Turniej Krajowy - Panowie
Data: 18-11-2017
Współczynnik turnieju: 2
Miejsce | Gracz | Punkty |
1 | Cieślak Sławomir | 196,00 |
2 | Andrukiewicz Łukasz | 188,00 |
3 | Boczula Mateusz | 180,00 |
4 | Merwa Stanisław | 172,00 |
5 | Motak Paweł | 164,00 |
Olszewski Sławek | 164,00 | |
7 | Bamburowicz Krzysztof | 148,00 |
Tararako Marek | 148,00 | |
9 | Kasprzak Paweł | 132,00 |
Pojasek Sebastian | 132,00 | |
Rzepka Dariusz | 132,00 | |
Wójcik Marcin | 132,00 | |
13 | Kajda Jarosław | 100,00 |
Kosmala Wojciech | 100,00 | |
Nastula Artur | 100,00 | |
Tararako Paweł | 100,00 | |
17 | Ciszewski Robert | 68,00 |
Florecki Mariusz | 68,00 | |
Klucznik Jakub | 68,00 | |
Kowalski Dawid | 68,00 | |
Lehman Przemysław | 68,00 | |
Pietrzak Marcin | 68,00 | |
Tararako Michał | 68,00 | |
Tomczyk Paweł | 68,00 | |
25 | Wolny Łukasz | 10,00 |
Oto aktualne tabele po 2 rozegranym Turnieju Krajowym:
1 | Rafalska Barbara | POLDS0276 | Polkowice | 364,82 | |
2 | Tomaszewska Małgorzata | POLDS0062 | Lubin | 303,46 | |
3 | Kuks Dorota | POLLU0025 | Gubin | 204,60 | |
4 | Lech Nina | POLDS0580 | Wrocław | 191,50 | |
5 | Kubańska Małgorzata | POLDS0854 | Wrocław | 181,86 | |
6 | Górnik Marta | POLLU0220 | Sękowice | 167,64 | |
7 | Pacierpnik Małgorzata | POLDS0555 | Wrocław | 166,50 | |
8 | Krzyżak Joanna | POLDS0101 | Głogów | 141,50 | |
9 | Janowska Sylwia | POLDS0110 | Polkowice | 131,86 | |
10 | Rychlik Anna | 6085 | Wężyska | 131,28 | |
11 | Kufel Barbara | POLDS0214 | Wrocław | 116,50 | |
Kapałka Anna | POLOP0001 | Opole | 116,50 | ||
13 | Światłowska Daria | POLLU0120 | Żary | 113,10 | |
14 | Wala Jadwiga | POLDS0217 | Wrocław | 91,50 | |
Mazurek Anna | POLDS0248 | Lubin | 91,50 | ||
16 | Relich Weronika | 6057 | Głogów | 76,72 | |
Świerczyńska Monika | POLLU0126 | Gubin | 76,72 | ||
18 | Grela Magda | POLLU0143 | Cigacice | 41,50 | |
Grela Amelia | POLLU0139 | Cigacice | 41,50 | ||
Lech Alicja | POLDS1010 | Wrocław | 41,50 | ||
Struk Ewa | POLDS0461 | Polkowice | 41,50 | ||
22 | Majchrzak Katarzyna | POLLU0043 | Jaromirowice | 40,36 |
1 | Andrukiewicz Łukasz | POLLU0007 | Gubin | 376,38 | |
2 | Cieślak Sławomir | POLDS0327 | Głogów | 371,88 | |
3 | Olszewski Sławek | POLLU0104 | Sulechów | 346,12 | |
4 | Boczula Mateusz | POLDS0107 | Głogów | 343,38 | |
5 | Motak Paweł | POLDS0072 | Wroclaw | 327,38 | |
6 | Wójcik Marcin | POLDS0870 | Wrocław | 282,88 | |
7 | Bamburowicz Krzysztof | POLDS0080 | Lubin | 273,88 | |
8 | Merwa Stanisław | POLDS0467 | Chocianów | 272,88 | |
9 | Kajda Jarosław | POLLU0005 | Sękowice | 200,88 | |
Nastula Artur | POLDS0078 | Lubin | 200,88 | ||
11 | Ciszewski Robert | POLDS0213 | Jelenia Góra | 193,88 | |
12 | Rzepka Dariusz | POLDS0103 | Głogów | 182,88 | |
13 | Gawłowicz Mariusz | POLDS0882 | Wrocław | 182,12 | |
14 | Wala Piotr | POLDS0220 | Wrocław | 175,88 | |
Łuczak Maciej | POLDS0202 | Głogów | 175,88 | ||
Rybka Tadeusz | POLDS0207 | Jelenia Góra | 175,88 | ||
17 | Dejnega Szymon | POLLU0099 | Zielona Góra | 163,38 | |
Rowgało Marcin | POLDS0094 | Głogów | 163,38 | ||
19 | Zimocha Sylwester | POLDS0280 | Lubin | 150,88 | |
Głogowski Piotr | POLDS0097 | Głogów | 150,88 | ||
Chałupa Mateusz | POLDS0186 | Polkowice | 150,88 | ||
Steyer Sebastian | POLOP0079 | Kędzierzyn-Koźle | 150,88 | ||
Jakubiak Grzegorz | POLDS0204 | Jelenia Góra | 150,88 | ||
Nowicki Mariusz | POLDS0422 | Głogów | 150,88 | ||
Marciniak Dariusz (Z.Góra) | POLLU0111 | Zielona Góra | 150,88 | ||
26 | Tararako Marek | POLLU0184 | Wężyska | 148,00 | |
27 | Pojasek Sebastian | POLDS0498 | Głogów | 132,00 | |
Kasprzak Paweł | POLDS0066 | Kwielice | 132,00 | ||
29 | Dąbrowski Daniel | POLLU0010 | Gubin | 125,88 | |
Piwowarczyk Andrzej | POLDS0347 | Lubin | 125,88 | ||
Żurko Rafał | POLLU0002 | Gubin | 125,88 | ||
Dębski Dariusz | POLLD0001 | Łódź | 125,88 | ||
Herberg Dawid | POLLD0180 | Łódź | 125,88 | ||
Wójcik Krzysztof | POLDS0923 | Zgorzelec | 125,88 | ||
35 | Pietrzak Marcin | POLDS0120 | Lubin | 118,88 | |
Tomczyk Paweł | POLLU0001 | Gubin | 118,88 | ||
37 | Bury Sławomir | POLDS0253 | Wrocław | 100,88 | |
Bujak Michał | POLDS0271 | Wrocław | 100,88 | ||
Modny Daniel | POLDS0114 | Wrocław | 100,88 | ||
Czarnecki Łukasz | POLLD0009 | Łódź | 100,88 | ||
Łechtański Paweł | POLDS0270 | Polkowice | 100,88 | ||
Grundmann Grzegorz | POLDS0920 | Zgorzelec | 100,88 | ||
Chojnowski Tomasz | POLOP0050 | Opole | 100,88 | ||
Dudkowiak Norbert | POLDS0589 | Głogów | 100,88 | ||
Sawicki Paweł | POLDS0928 | Przemków | 100,88 | ||
Giersberg Roland | POLOP0008 | Opole | 100,88 | ||
Mazurek Sebastian | POLDS0249 | Lubin | 100,88 | ||
Oleszkiewicz Grzegorz | POLDS1250 | Jelenia Góra | 100,88 | ||
Gawluk Robert | POLDS1020 | Polkowice | 100,88 | ||
50 | Kosmala Wojciech | 6084 | Skwierzyna | 100,00 | |
Tararako Paweł | POLLU0158 | Wężyska | 100,00 | ||
52 | Lehman Przemysław | POLLU0020 | Gubin | 68,00 | |
Klucznik Jakub | POLLU0013 | Gubin | 68,00 | ||
Tararako Michał | 6089 | Wężyska | 68,00 | ||
Florecki Mariusz | POLLU0163 | Wężyska | 68,00 | ||
Kowalski Dawid | POLDS0790 | Radwanice | 68,00 | ||
57 | Kochalski Sebastian | POLDS0897 | Zgorzelec | 50,88 | |
Downar Andrzej | POLDS0891 | Zgorzelec | 50,88 | ||
Kunysz Mieczysław | POLDS0272 | Głogów | 50,88 | ||
Ławicki Marek | POLDS0904 | Zgorzelec | 50,88 | ||
Wyrwał Adam | POLLD0010 | Łódź | 50,88 | ||
Hryciuk Adam | POLOP0042 | Kędzierzyn-Koźle | 50,88 | ||
Szydłowski Marek | POLDS1028 | Złotoryja | 50,88 | ||
Urbański Jan | POLDS0353 | Głogów | 50,88 | ||
Karpiński Piotr | POLDS0810 | Wrocław | 50,88 | ||
Chudaszek Marcin | POLDS1214 | Jelenia Góra | 50,88 | ||
Pis Artur | POLDS0833 | Polkowice | 50,88 | ||
68 | Wolny Łukasz | POLLU0071 | Gubin | 10,00 |
Info dot. ME 2018 Caorle ITALIA: http://www.ligadarta.net/o_nas.html oraz: http://www.ligadarta.net/koljikm.html
P.S.
Osoby zainteresowane wspólnym wyjazdem autokarowym na Mistrzostwa Europy 2018 do Caorle (czerwiec 2018, Włochy) prosimy o kontakt mailowy do 15.12.2017 pod: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Koszt przejazdu w obydwie strony plus nocleg bezpośrednio nad morzem to koszt ok. 300 do 330 Euro. Ilość miejsc ograniczona.
WYNIKI Turniejów OPEN zaliczanych do Rankingu regionalnego PUD Champion Cup:
Turniej 301 MO
Data: 18-11-2017
Współczynnik turnieju: 1
Miejsce | Gracz | Punkty |
1 | Kasprzak Paweł | 98,67 |
2 | Andrukiewicz Łukasz | 95,33 |
3 | Ciszewski Robert | 92,00 |
4 | Bamburowicz Krzysztof | 88,67 |
5 | Cieślak Sławomir | 85,33 |
Wójcik Marcin | 85,33 | |
7 | Motak Paweł | 78,67 |
Olszewski Sławek | 78,67 | |
9 | Klucznik Jakub | 72,00 |
Kowalski Dawid | 72,00 | |
Nastula Artur | 72,00 | |
Pojasek Sebastian | 72,00 | |
13 | Kubańska Małgorzata | 58,67 |
Rzepka Dariusz | 58,67 | |
Tararako Marek | 58,67 | |
Wolny Łukasz | 58,67 | |
17 | Florecki Mariusz | 45,33 |
Kajda Jarosław | 45,33 | |
Kuks Dorota | 45,33 | |
Lehman Przemysław | 45,33 | |
Majchrzak Katarzyna | 45,33 | |
Merwa Stanisław | 45,33 | |
Światłowska Daria | 45,33 | |
Świerczyńska Monika | 45,33 | |
25 | Boczula Mateusz | 18,67 |
Górnik Marta | 18,67 | |
Przyworski Robert | 18,67 | |
Rychlik Anna | 18,67 | |
Tararako Michał | 18,67 | |
Tomczyk Paweł | 18,67 |
Turniej Cricket 21
Data: 18-11-2017
Współczynnik turnieju: 1
Miejsce | Gracz | Punkty |
1 | Andrukiewicz Łukasz | 97,83 |
2 | Cieślak Sławomir | 93,67 |
3 | Olszewski Sławek | 89,50 |
4 | Tararako Marek | 85,33 |
5 | Bamburowicz Krzysztof | 81,17 |
Wójcik Marcin | 81,17 | |
7 | Kajda Jarosław | 72,83 |
Kasprzak Paweł | 72,83 | |
9 | Kowalski Dawid | 64,50 |
Motak Paweł | 64,50 | |
Nastula Artur | 64,50 | |
Pojasek Sebastian | 64,50 | |
13 | Klucznik Jakub | 47,83 |
Lehman Przemysław | 47,83 | |
Majchrzak Katarzyna | 47,83 | |
Rzepka Dariusz | 47,83 | |
17 | Ciszewski Robert | 31,17 |
Florecki Mariusz | 31,17 | |
Kubańska Małgorzata | 31,17 | |
Kuks Dorota | 31,17 | |
Relich Weronika | 31,17 | |
Rychlik Anna | 31,17 | |
Światłowska Daria | 31,17 | |
Świerczyńska Monika | 31,17 |