Przedstawiamy wyniki MP 2018 oraz turniejów kwalifikacyjnych o wyjazd na Mistrzostwa Europy 2018 we Włoszech.
Turnieje odbyły się 28.4.2018 w Legnicy w hotelu Arkadia.
(dodatkowe info w czytaj więcej...)
Zanim jednak przejdziemy do wyników udzielimy informacji i kilka odpowiedzi na pojawiające się ostatnio pytania.
1. W tym sezonie nie losowaliśmy z uczestników turniejów kwalifikacyjnych osoby, która mogłaby wyjechać na ME, a już nigdy nie było mowy o kadrze dla w/w osoby..
2. Zasady wyjazdu i powołań do kadry były omawiane i konsultowane z sekretarzami okręgów i podobne spotkanie przeprowadzimy przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.
3. Kadra składa się przede wszystkim z zawodników uczestniczących w naszych rozgrywkach, ale nie zamykamy możliwości udziału w meczach kadry zawodnikom z innych regionów, jeśli będzie takowe zainteresowanie.
4. Gratulujemy naszym obecnym kadrowiczom udanych zawodów w Legnicy, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszych turniejach kwalifikacyjnych, a w szczególności tym "minimalnie" przegranym, którzy z godnością zaakceptowali fakt, iż tego dnia byli poprostu nieco lepsi od nich. Zaś do tych niespełnionych, niemogących zaspokoić swoich ambicji sportowych, apelujemy o odrobinę pokory.
Jeśmy świadomi, iż dzisiejsze możliwości techniczne umożliwiają każdemu wylewanie wiadrami hejtu, kiedy tylko pojawi się jakaś sposobność, ale nawet jeśli jej brak. Nie mamy ani zamiaru, ani czasu walczyć z tym zjawiskiem, gdyż jest to przysłowiowa walka z wiatrakami. Ale nie miejcie złudzeń, wiele osób potrafi czytać między wierszami i rozszyfrowuje wasze prawdziwe intencje.
Mamy się dobrze i od nowego sezonu już kilka nowych, ciekawych pomysłów, mamy nadzieję, iż bez udziału tych nam "niezbyt" przychylnych.
P.S.
Udział w naszych Rozgrywkach jest bezwzględnym przymusem, niezastosowanie się do tego zarządzenia grozi ...... ;-)
ale dla niektórych oczywiście odstąpimy (nieukrywam z ulgą i radością) od tej reguły.
good darts
Mistrzostwa Polski / Kwalifikacje Krajowe - Ranking Krajowy Pucharu Polski PUD 2017/18
1. Mistrzostwa Polski 2018 / Turniej Kwalifikacyjny z Krajowego Rankingu Pucharu Polski PUD 2017/18.
Udział w kwalifikacjach wg regulaminu uzyskały (osoby z min.2 rozegranymi Turniejami Krajowymi PUD zajmujące miejsca w Rankingu PUD (panie do 32, panowie do 64 + rezerwowi,). NAGRODA -->Wyjazd na ME i udział w meczach kadry naszego kraju otrzymują: 1 m-ce wśród kobiet i mężczyzn wyłonione w Krajowym Turnieju Kwalifikacyjnym = MP2018
Udział w kwalifikacjach wg regulaminu uzyskały (osoby z min.2 rozegranymi Turniejami Krajowymi PUD zajmujące miejsca w Rankingu PUD (panie do 32, panowie do 64 + rezerwowi,). NAGRODA -->Wyjazd na ME i udział w meczach kadry naszego kraju otrzymują: 1 m-ce wśród kobiet i mężczyzn wyłonione w Krajowym Turnieju Kwalifikacyjnym = MP2018
Panie:
2018 Mistrzostwa Polski Woman | |
M-ce | Nazwisko |
1 | TOMASZEWSKA MAŁGORZATA (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | KUKS DOROTA (POL) |
3 | RAFALSKA BARBARA (POL) |
4 | GRELA MAGDA (POL) |
5 | KUBAŃSKA MAŁGORZATA (POL) |
5 | MAJCHRZAK KATARZYNA (POL) |
7 | JANOWSKA SYLWIA (POL) |
7 | KRZYŻAK JOANNA (POL) |
9 | GRELA AMELIA (POL) |
9 | SYKALA KINGA (POL) |
Panowie:
2018 Mistrzostwa Polski Man | |
M-ce | Nazwisko |
1 | RYBKA TADEUSZ (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | ŁUCZAK MACIEJ (POL) |
3 | ŁECHTAŃSKI PAWEŁ (POL) |
4 | OLSZEWSKI SŁAWEK (POL) |
5 | KASPRZAK PAWEŁ (POL) |
5 | WOLNY ŁUKASZ (POL) |
7 | MERWA STANISŁAW (POL) |
7 | MOTAK PAWEŁ (POL) |
9 | BAMBUROWICZ KRZYSZTOF (POL) |
9 | CIEŒLAK SŁAWOMIR (POL) |
9 | GAWLUK ROBERT (POL) |
9 | MODNY DANIEL (POL) |
13 | BOCZULA MATEUSZ (POL) |
13 | NASTULA ARTUR (POL) |
13 | NOWICKI MARIUSZ (POL) |
13 | PIETRZAK MARCIN (POL) |
17 | BURY SŁAWOMIR (POL) |
17 | CISZEWSKI ROBERT (POL) |
17 | DÊBSKI DARIUSZ (POL) |
17 | FLORECKI MARIUSZ (POL) |
17 | RZEPKA DARIUSZ (POL) |
17 | SZYDLOWSKI MAREK (POL) |
17 | WÓJCIK MARCIN (POL) |
2. Kwalifikacje Regionale PUD (Ranking Champion Cup) (24 kobiety + 80 mężczyzn z rankingu regionalnego PUD Champion Cup + rezerwowi), nominacje do kadry 1 miejsce z turnieju kwalifikacyjnego kobiet i mężczyzn
2018 Kwalifikacja Regionalne Woman | |
M-ce | Nazwisko |
1 | LECZYK ADA (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | KUKS DOROTA (POL) |
3 | GRELA MAGDA (POL) |
4 | RAFALSKA BARBARA (POL) |
5 | GRELA AMELIA (POL) |
5 | KUBAŃSKA MAŁGORZATA (POL) |
7 | MODNY EWELINA (POL) |
7 | SYKALA KINGA (POL) |
9 | JANOWSKA SYLWIA (POL) |
9 | KUFEL BARBARA (POL) |
9 | MAJCHRZAK KATARZYNA (POL) |
13 | KRZYŻAK JOANNA (POL) |
2018 Kwalifikacje Regionalne Man | |
M-ce | Nazwisko |
1 | KRZYŻAK WIESŁAW (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | KRZESAJ KRZYSZTOF (POL) |
3 | OLSZEWSKI SŁAWEK (POL) |
4 | CZYŻYCKI DAMIAN (POL) |
5 | CIEŒLAK SŁAWOMIR (POL) |
5 | NOWICKI MARIUSZ (POL) |
7 | KASPRZAK PAWEŁ (POL) |
7 | MOTAK PAWEŁ (POL) |
9 | FLORECKI MARIUSZ (POL) |
9 | ŁECHTAŃSKI PAWEŁ (POL) |
9 | RZEPKA DARIUSZ (POL) |
9 | SZYDLOWSKI MAREK (POL) |
13 | BAMBUROWICZ KRZYSZTOF (POL) |
13 | BOCZULA MATEUSZ (POL) |
13 | CISZEWSKI ROBERT (POL) |
13 | RYCHLIK GRZEGORZ (POL) |
17 | BURY SŁAWOMIR (POL) |
17 | MERWA STANISŁAW (POL) |
17 | MODNY DANIEL (POL) |
17 | PACER MARIUSZ (POL) |
17 | PIETRZAK MARCIN (POL) |
17 | RZADKIEWICZ ROBERT (POL) |
17 | TARARAKO PAWEL (POL) |
17 | WOLNY ŁUKASZ (POL) |
25 | GAWLUK ROBERT (POL) |
25 | KARPIŃSKI PIOTR (POL) |
25 | ŁUCZAK MACIEJ (POL) |
25 | NASTULA ARTUR (POL) |
25 | SZATKOWSKI DAWID (POL) |
25 | SZYMKOWIAK MARCIN (POL) |
25 | WÓJCIK MARCIN (POL) |
3.Kwalifikacje Regionalne MASTER of Masters (8 kobiety + 16 mężczyzn z rankingu regionalnego PUD Champion Cup) nominacje do kadry 1 miejsce z turnieju kwalifikacyjnego kobiet i mężczyzn
2018 Master of Masters Woman | |
M-ce | Nazwisko |
1 | SYKALA KINGA (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | RAFALSKA BARBARA (POL) |
3 | MAJCHRZAK KATARZYNA (POL) |
4 | KUKS DOROTA (POL) |
5 | KRZYŻAK JOANNA (POL) |
2018 Master of Masters Man | |
M-ce | Nazwisko |
1 | NOWICKI MARIUSZ (POL) - wyjazd na ME CAORLE 2018 |
2 | MOTAK PAWEŁ (POL) |
3 | WOLNY ŁUKASZ (POL) |
4 | OLSZEWSKI SŁAWEK (POL) |
5 | FLORECKI MARIUSZ (POL) |
5 | RZEPKA DARIUSZ (POL) |
7 | BURY SŁAWOMIR (POL) |
7 | RYCHLIK GRZEGORZ (POL) |
9 | KRZYŻAK WIESŁAW (POL) |
9 | ŁECHTAŃSKI PAWEŁ (POL) |
Lucky Loser | |
M-ce | Nazwisko |
1 | NASTULA ARTUR (POL) |
2 | MERWA STANISŁAW (POL) |
3 | KASPRZAK PAWEŁ (POL) |
4 | KARPIŃSKI PIOTR (POL) |
5 | MODNY DANIEL (POL) |
5 | SZATKOWSKI DAWID (POL) |
7 | KUFEL BARBARA (POL) |
7 | PIETRZAK MARCIN (POL) |
9 | BOCZULA MATEUSZ (POL) |
9 | CISZEWSKI ROBERT (POL) |
9 | MODNY EWELINA (POL) |
9 | TOMASZEWSKA MAŁGORZATA (POL) |
13 | GRELA AMELIA (POL) |
13 | KUBAŃSKA MAŁGORZATA (POL) |
13 | SZYMKOWIAK MARCIN (POL) |
13 | WÓJCIK MARCIN (POL) |